EVERFIT
hydraulika s.r.o.

Zabýváme se výrobou vysokotlakých hydraulických hadic, použitelných pro všechny typy strojů ve všech oborech lidské činnosti.

Hlavní sídlo firmy je v Praze. Pro region Morava působí již více než 15 let naše provozovna v Olomouci a Jižní Čechy spravuje pobočka v Českých Budějovicích, kde se vás ochotně ujmou členové našeho kolektivu.

Jsme dynamicky se rozvíjející firma českého původu, založená v roce 1996. Zabýváme se výrobou vysokotlakých hydraulických hadic, použitelných pro všechny typy strojů ve všech oborech lidské činnosti. Poskytujeme také servisní a poradenskou činnost. Náš dodavatelský program doplňují průmyslové hadice pro všechna média, včetně jejich příslušenství. V oblasti příslušenství, jako jsou trubková šroubení, měřící technika, kotvení trubek a hadic a dalšího sortimentu, zastupujeme výrobce ze zemí EU. U těchto výrobků taktéž garantujeme kvalitu, rychlé dodací lhůty a výborné ceny. Dodáváme taktéž veškeré komponenty hydraulických rozvodů dle požadavku zákazníka, včetně trubkových rozvodů dle DIN. Všechny námi dodávané výrobky jsou certifikovány a je na ně vydáno „prohlášení o shodě“.

Vyrábíme vysokotlaké hydraulické hadice ve světlosti DN 02 – DN 50 včetně koncovek a příslušenství. Hadice pro zemědělskou techniku, nákladní vozy, stavební stroje, klimatizační jednotky. Dále máme v sortimentu textilní a sací hadice pro dopravu materiálů, palivové hadice, hadice pro technické plyny. Teflonové hadice s opletením pro chlazení forem i pro potravinářský průmysl.

Nabízíme hydraulické a pneumatické prvky: vysokotlaké hadice, trubková šroubení a přesné trubky ocel a nerez, kotvení trubek, vysokotlaké příruby AVIT, Rastelli, Hypress, Parker, Legris, rychlospojky DNP, manometry, čerpadla, hydromotory, rozvaděče, hydraulický olej, filtry a filtrační sestavy.

Dodáváme výrobky pro

strojírenství
všeobecně

stavební
stroje

zemědělské
stroje

užitkové a nákladní automobily

železniční
stroje a zařízení

vojenské
stroje a zařízení

energetiku
a doly

chemický
průmysl

>>

Potřebujete poradit s výběrem našich produktů?